Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pawex/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Basın Bülteni

Basın Bülteni

POMPA, VANA, KOMPRESÖR ve VAKUM SİSTEMLERİ SEKTÖRLERİNİN EN
BÜYÜK İŞ ETKİNLİĞİ; PAWEX-COMP 2015

Pawex-Comp 2015 (Pompa, Vana, Kompresör ve Vakum Sistemleri) Fuarı 05-07 Kasım 2015 tarihlerinde, 9. Pompa-Vana-Kompresör Kongresi ile eş zamanlı olarak, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuarda, pompalar, vanalar, kompresörler, vakumlar, bağlantı elemanları, su sayaçları, su arıtma, şartlandırma sistem ve ekipmanları, su tankları, güçlendiriciler, sistem bileşenleri, borular, tesisat armatürleri, ölçüm cihazları ve göstergeler, yangın tesisat elemanları, akışkan kontrolü teknolojileri ve ekipmanları sergilenecek. Ve bu sayede Pawex-Comp Fuarı, 2015 yılında, bir kez daha, sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacak. Katılımcılar profesyonel ziyaretçiler ile buluşma fırsatı yakalarken, ziyaretçiler de sektörde gelinen en son noktayı takip etme imkanı bulacaklar.

Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği (POMSAD) tarafından desteklenen fuar, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlayarak sektörün bölgesel ve uluslararası düzeyde ticaret hacmini arttırmayı hedeflemektedir.

Fuar için ayrıca, Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen Yurtdışı Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.


9. POMPA-VANA-KOMPRESÖR KONGRESİ

İstanbul Teknik ve Orta Doğu Teknik Üniversiteleri Makine Mühendisliği Fakülteleri ve Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği (POMSAD) işbirliği ile organize edilen kongrenin bu yıl 9. su düzenlenecek.

Pompa-Vana-Kompresör sektörlerinin en önemli kongresi, 9. Pompa-Vana-Kompresör Kongresi, 05-07 Kasım 2015 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde, sektörün en önemli fuarı Pawex-Comp 2015 fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek. Ana teması “Eko-Tasarım ve Eko-Sistemler” olan kongre, sektör profesyonellerini bir araya getirerek fikir alışverişi yapmalarına olanak sağlayacak.


Detaylı bilgi için: www.pawex.net
info@pawex.net
Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş.

© 2014 | All rights reserved! - Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş.
Free Counter