Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pawex/public_html/system/database/mysql.php on line 6
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Sektörün Nabzını Tutuyoruz…

Makine sektörünün gelişmesiyle birlikte ağırlık kazanan PAWEX-COMP Fuarı, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.  Tüm sektör temsilcilerini bir araya getiren fuarımızın üçüncüsünü, 05-07 Kasım 2015 tarihleri arasında tekrar gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. PAWEX-COMP Fuarı, sektörün ticaret hacmini artırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında tanıtım organizasyonları ile katılımcılarını hedefledikleri kitleye ulaştırmak ve yeni iş bağlantıları kurmalarını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

PAWEX-COMP Fuarı, sadece bir  fuar olmakla kalmayıp bünyesinde düzenlenen pompa vana kompresör sektörlerinin en önemli kongresi olan pompa-vana-kompresör kongresi  ile katılımcılarına bilgi hizmeti sağlayan bir etkinlik haline gelmiştir.

 Yılların Verdiği Tecrübe ile Yanınızdayız...

Özellikle Avrupalı markaların Türkiye’de yatırım kararı almaları, ülkemizin büyük bir ticari potansiyel olmasını sağlamıştır. 2014 yılı verilerine göre ; pompa sektöründe 500, vana sektöründe ise 600 milyon dolar civarlarında dış ticaret hacmine sahip olan Türkiye, PAWEX-COMP fuarı ile sektörde öncü ülkelerden birisi olma yolunda ilerlemektedir. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık olarak, yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün sektör firmalarına ve çalışanlarına katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık olarak, yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün sektör firmalarına ve çalışanlarına katkı sağladığımıza inanıyoruz.

05 -07 Kasım 2015’te Fuarımıza Davetlisiniz…

PAWEX-COMP 2015 Fuarı kapsamında pompalar, vanalar, kompresörler, vakum sistemleri, tesisat elemanları, hidroforlar, borular, tesisat armatürleri, ölçüm cihazları ve göstergeler, sızdırmazlık elemanları, su sayaçları, bağlantı elemanları, depolar, su arıtma, şartlandırma sistem ve cihazları, yangın tesisat elemanları sergilenecektir.

PAWEX-COMP Fuarı,  katılımcıları ve profesyonel ziyaretçileri  ile birlikte daha katma-değerli hale gelmiştir. Yerli ve yabancı yüzlerce firmanın katıldığı, binlerce kişinin ziyaret ettiği PAWEX-COMP Fuarı,  05 – 07 Kasım 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor. 

© 2014 | All rights reserved! - Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş.
Free Counter