Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pawex/public_html/system/database/mysql.php on line 6
FUARA ULAŞIM

FUARA ULAŞIM

 

 

Büyütmek için lütfen tıklayın 

Fuar Alanına Marmaray ile Ulaşım

Anadolu yakasından Ayrılık Çeşme veya Üsküdar istasyonlarını kullanarak Marmaray ile Kazlıçeşme'ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme'den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Fuar Alanına Metro ile Ulaşım

Hacıosman-Yenikapı metro hattını kullanıp Yenikapı'ya ulaştıktan sonra Marmaray hattına geçiş yaparak Kazlıçeşme'ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme'den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı'ndan Ulaşım

Atatürk Havalimanı'ndan fuara en hızlı ulaşım metro ile yapılmaktadır. Aksaray yönündeki HM1 hattına binerek, ilk durak olan "İstanbul Fuar Merkezi" 'nde inebilirsiniz.

Fuar alanı taksi ile, havalimanı'ndan 5 dakika uzaklıktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kartal'a taksi ile ulaşıp metro ve Marmaray hattını kullanarak Kazlıçeşme'ye ulaşabilirsiniz.
Kazlıçeşme'den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz

Otogar'dan Ulaşım

Eğer metro ile gitmek isterseniz, HM1 hattında Havaalanı yönündeki metroya binerek 9. durak "İstanbul Fuar Merkez" 'nde inmelisiniz. (Yaklaşık 25 dakika sürecektir.)

 

Taksim'den Fuar Alanına Ulaşım

Taksimden Metro ile Yenikapı durağında indikten sonra Marmaray hattına aktarma yaparak Kazlıçeşme'ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme'den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Kadıköy'den Fuar Alanına Ulaşım

-Kadıköy'den Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Bakırköy İDO iskelesinden fuar alanına ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz

-Kadıköy'den Metro ile Ayrılıkçeşme istasyonundan Marmaray hattına geçiş ile Kazlıçeşme'ye ulaşabilirsiniz

Bostancı'dan Fuar Alanına Ulaşım

Bostancı'dan Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Bakırköy İDO iskelesinden fuar alanına ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz

Sultanahmet'ten Fuar Alanına Ulaşım

 

Eğer metro ile gitmeyi düşünürseniz Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattını kullanarak son durak olan Zeytinburnu'nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalanı yönüne doğru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan "İstanbul Fuar Merkezi" 'nde inmelisiniz. (Yaklaşık 30 dakika sürecektir).

Fuar Alanına Metrobüs ile Ulaşım

Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak "Yenibosna-Kuleli" durağında inerek Yenibosna'dan Metro ile (HM1) fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. bu sayfadaki bilgileri fuara gelecek olan ziyaretçilerin fuara ulaşımlarında kolaylık sağlamak amaçlı vermektedir. Lütfen bu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini kontrol ediniz.

© 2014 | All rights reserved! - Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş.
Free Counter